0 Wpisów

Fundacja Podlaskie Hospicjum Onkologiczne

 • Telefon: 501 132 987
 • Telefon: 85 663 37 34
 • Nr KRS: 0000328837
 • www.hospicjum.podl
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

"Budujemy hospicjum - Ty też możesz pomóc!"

Godziny otwarcia

Pon: 8:00 13:00
Wt: 8:00 13:00
Śr: 8:00 13:00
Czw: 8:00 13:00
Pt: 8:00 13:00
Sob: Zamknięte Zamknięte
Niedz: Zamknięte Zamknięte

OPP, przekazywanie darowizn

Organizacja Pożytku Publicznego
Przekaż 1% podatku
Karta kredytowa
Przelew Bankowy

Dostęp mobilny

Opis Działalności

Fundacja Podlaskie Hospicjum Onkologiczne realizuje swoje cele statutowe w ramach działalności Hospicjum Domowego z Poradnią Medycyny Paliatywnej pw. Proroka Eliasza w Nowej Woli.  Zostało ono powołane do życia decyzją Zarządu Fundacji PHO dnia 1 czerwca 2012 r. Od samego początku działa jako hospicjum społeczne, bez kontraktu z NFZ. Swoją działalność może kontynuować tylko dzięki datkom ludzi dobrej woli i 1% Państwa podatku

Nasz cel to profesjonalna pomoc osobom nieuleczalnie chorym i ich rodzinom. Pomagamy też pomagającym - osobom, które pracują z chorymi u kresu ich życia - personelowi medycznemu i woluntariuszom.

W obliczu niepełnosprawności, nieuleczalnej choroby i śmierci, przekonujemy się, że mimo różnic kultur i wyznań, wszyscy mówimy o cierpieniu podobnym językiem.

Naszym marzeniem jest aby na Podlasiu promieniującym szacunkiem dla życia i tolerancją, gdzie odwieków współistnieją różne kultury i religie, powstało miejsce, do którego zapraszać będziemy także osoby spoza regionu­.

Czym się zajmujemy

 1. Wszelkie działania podejmowane na rzecz godnego życia w chorobie i godnego umierania.

 2. Organizowanie i udzielanie kompleksowej opieki (m/innymi: medycznej, duchowej, psychologicznej, socjalnej) osobom dorosłym w terminalnej fazie choroby, szczególnie choroby nowotworowej, oraz chorym nieuleczalnie w ich domach.

 3. Udzielanie pomocy rodzinom i szkolenie ich w sprawowaniu opieki nad chorymi w terminalnej fazie choroby, szczególnie choroby nowotworowej, pozostającymi w domach i hospitalizowanymi.

 4. Organizacja kompleksowej opieki nad chorymi w terminalnej fazie choroby, szczególnie nowotworowej, wymagającymi hospitalizacji ze względów medycznych bądź socjalnych i prowadzenie hospicjum stacjonarnego dla chorych wymagających hospitalizacji, opieki i leczenia w warunkach oddziału opieki paliatywnej.

 5. Wspieranie rodzin osób chorych i osieroconych.

 6. Edukacja społeczności lokalnej, chorych i ich rodzin, propagowanie idei opieki hospicyjnej i szacunku dla życia.

 7. Działalność edukacyjna dla osób pomagających chorym i ich rodzinom, w tym dla personelu medycznego.

 8. Promocja i organizacja wolontariatu.

 9. Działalność charytatywna.

Fundacja Podlaskie Hospicjum Onkologiczne

Nowa Wola 89, Michałowo, podlaskie 16-050 Polska

Wskazówki dojazdu

Podaj swój punk startowy:

Galeria

Podsumowanie ocen:
0 bazuje na 0 głosach

Przekaż 1,5% z należnego podatku za 2023r. Wspieramy leczenie dzieci z chorobą nowotworową.

wpisując
KRS 0000 518 797

i wpisać cel szczegółowy
"POMOC DZIECIOM"

 Można skorzystać z dedykowanych programów komputerowych do rozliczenia podatku za 2023r  (PIT 28, PIT 36, PIT 36L, PIT 37, PIT 38) dostępnych po kliknięciu poniższych przycisków.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

Program e-pity Copyright 2020-2022 e-file sp. z o.o. sp. k.

Rozliczenie PIT z PITax.pl

Rozliczenie PIT z PITax.pl

 

Dostęp do najprostszego rozliczenia PITów w Polsce uzyskałeś dzięki naszej współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

 

Jest już nowa strona Fundacji Zbieramy Razem

Realizacje strony internetowej sfinansowano ze środków Otrzymanych od NIW-CRSO w ramach projektu „Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO”, zadanie pod tytułem: Internetowa strona fundacji – cyberbezpieczeństwo.