ORGANIZACJE, INSTYTUCJE - KATALOG

Efekt Motyla - Fundacja Wspierających Sercem

Zmieniajmy Świat Razem – Fundacja Efekt Motyla

789 580 331
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zobacz więcej

Przedstawiamy Wam Fundację Wspierających Sercem "Efekt Motyla"?- organizację non profit, która działa na rzecz ofiar przemocy, pomagając im w powrocie do siły i pewności siebie. ❤️ Misja: Udzielanie wsparcia w nagłych sytuacjach oraz długoterminowa pomoc ofiarom przemocy w procesie odzyskiwania pełni życia. Dążymy do stworzenia bezpiecznego miejsca, gdzie każdy człowiek może uwierzyć w swoje możliwości i rozpocząć nowy, niezależny rozdział, wolny od przemocy i lęku. ? 

Jelenia Góra, dolnośląskie, Polska
608 385 708
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zobacz więcej

Europejska Fundacja Ludzi Dobrej Woli „Serdeczna Pomoc” w Jeleniej Górze została założona w 2007r. przez Pana Romana Kuty. Pomysł utworzenia Fundacji powstał w wyniku następstwa wypadku komunikacyjnego w dniu 07.04.2005r. kiedy to Pan Roman Kuty był poszkodowanym. Ciężki czas zabiegów operacyjnych kręgosłupa, rehabilitacji, procedur sądowych, bezbronność i nieświadomość postępowań powypadkowych, skłonił go do utworzenia Europejskiej Fundacji Ludzi Dobrej Woli "Serdeczna Pomoc".

Pobierz i przekaż 1,5% na pomoc potrzebującym

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

 

 


Program e-pity Copyright 2022-2023 e-file sp. z o.o. sp. k. lub Program e-pity by e-file

Jest już nowa strona Fundacji Zbieramy Razem

Realizacje strony internetowej sfinansowano ze środków Otrzymanych od NIW-CRSO w ramach projektu „Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO”, zadanie pod tytułem: Internetowa strona fundacji – cyberbezpieczeństwo.