Naszą misją jest prezentowanie zaufanych i rzetelnych organizacji pozarządowych, fundacji, stowarzyszeń oraz innych zorganizowanych grup inicjatywnych posiadających osobowość prawną, zarówno tych, co posiadają statut Organizacji Pożytku Publicznego, jak i tych, które tego statutu nie posiadają. Mamy na celu przedstawić organizacje, które w sposób przejrzysty, zgodnie z obowiązującym prawem realizują swoją misję, misję niesienia pomocy. Strona jest również miejscem do prezentowania się ośrodków rehabilitacyjnych. To Państwo jako beneficjenci organizacji pozarządowych jesteście w stanie ocenić działania organizacji poprzez system ocen i komentarzy.

Na stronach znajdą Państwo podstawowe informacje o działalności różnych organizacji i ich dyslokacji.
Realizujemy swoją misję po to aby Państwo podejmowali dobra decyzję, które pomogą w przekazywaniu darowizn bez ryzyka i kosztów dla osób pomagających. Natomiast beneficjentom pomocy pozwoli wybrać skuteczną fundację, stowarzyszenie czy ośrodek rehabilitacyjny bądź leczniczy który skutecznie pomoże.

Serwis pozwoli również zaprezentować w jednym miejscu organizacje których członków połączyła jedna pasja wspólny cel. Zobaczcie jak to robią inni.

Zapraszamy zatem do korzystania z naszego serwisu. Jeśli nie znajdziesz w nim informacji, której szukasz, zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu drogą mailową.
Stronę rankingfundacji.org tworzą osoby, które łączy wspólna wizja. Chcemy aktywnie wspierać wszystkich, którzy mają jasne cele, wykazują transparentność działań i pomagać im je realizować.

 

 

Warto wiedzieć, komu pomagamy, komu możemy zaufać.

 

Pobierz i przekaż 1,5% na pomoc potrzebującym

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

 

 


Program e-pity Copyright 2022-2023 e-file sp. z o.o. sp. k. lub Program e-pity by e-file

Jest już nowa strona Fundacji Zbieramy Razem

Realizacje strony internetowej sfinansowano ze środków Otrzymanych od NIW-CRSO w ramach projektu „Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO”, zadanie pod tytułem: Internetowa strona fundacji – cyberbezpieczeństwo.