Krok 1. Aby dodać prezentację musisz się zarejestrować i zalogować na naszej stronie a następnie kliknąć dodaj wpis.

 

Krok 2. Po kliknięciu dodaj wpis ukaże się formularz do wypełnienia danymi prezentacji. Zatrzymamy się tylko przy polach wymagających uwagi i mogących sprawić problem niektórym osobom. Aby się przygotować dobrze by było dłuższe teksty wcześniej przygotować w np. Wordzie lub innym programie do edycji tekstu chociażby nawet i notatniku a potem metodą kopij i wklej przenieść do formularza.

 

Wybieramy kategorię jeżeli nasza organizacja należy do dwóch kategorii np: Stowarzyszenie i Organizacja Pożytku Publicznego - wybieramy ją klikając przy wciśniętym klawiszu <CTRL>

Krok 3. Trudne pola do wypełnienia: np Twitter, Facebook itp. po prostu skopiuj i wklej adres internetowy swojej organizacji na wymienionych portalach społecznościowych. Jeżeli nie wypełnisz pola poprostu w wizytówce nie zostanie ono wyświetlone.

Krok 4. Wypełnienie pól adresowych pozwoli na automatyczną lokalizację położenia Twojej organizacji bądź innej instytucji. Jeżeli lokalizacja nie zgadza się można użyć przycisku "lokalizuj", bądź ręcznie ustawić przeciągając charakterystyczny wskaźnik położenia na mapce.

Krok 5. Dodawanie materiałów na stronę w postaci plakatów czy ulotek. Są to głównie pliki graficzne lub pdf. do pobrania przez internautów. Będą to głównie materiały informacyjno reklamowe. Do prezentacji trzeba dodać również pliki graficzne logo i zdjęć widocznych w wizytówce. Proszę zwrócić uwagę na proporcje grafik lub zdjęć aby uniknąć deformacji lub przycięcia pliku. Proszę również nie przesadzać z wielkością plików. Nie ładować plików o dużej wielkości. jeżeli plik nie odpowiada zawsze można kliknąć X aby go usunąć.

Jeżeli mamy logo w formacie PNG system może zamienić przeźroczystość na kolor czarny. Dlatego dobrze jest zamieniać logo na JPG lub GIF.

 

Pobierz i przekaż 1% na pomoc potrzebującym

Program do rozliczania PIT 2016 online - e-pity 2016

e-pity po prostu

e-pity po prostu