Zaplanuj działania reklamowe i daj się odnaleźć w Internecie.

Nasz serwis internetowy zamieszczony na stronach www.rankingfundacji.org miejscem gdzie bezpłatnie możesz dodać prezentację organizacji, ośrodka rehabilitacyjnego lub grupy inicjatywnej prawnie sformalizowanej. 

Bezpłatnie umieszczając dane w formie prezentacji Waszej instytucji katalogu, umożliwiacie Państwo swoim klientom dostęp do aktualnych informacji na temat Państwa instytucji oraz zakresu prowadzonej działalności. W odniesieniu do fundacji, stowarzyszeń pozwala to dotrzeć do większej liczby potencjalnych darczyńców czy sponsorów co wymiernie przekłada się na działalność państwa organizacji Państwu zapewnimy fachową pomoc i opiekę ze strony naszych konsultantów. 

Jeśli chcą Państwo bezpłatnie dołączyć do Naszego katalogu wystarczy założyć konto poprzez rejestrację, potem wypełnić formularz prezentacji i poczekać na zatwierdzenie prezentacji przez naszego administratora. Jeżeli macie trudności z umieszczeniem prezentacji proszę skontaktować się poprzez formularz w dziale kontakt lub skontaktować się nami przez email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zapraszamy również na odpłatne zamieszczanie banerów reklamowych na naszych stronach

Jeżeli Państwo prowadzicie działalność spoza naszego katalogu lub pragniecie dodatkowo wyreklamować swoją działalność na naszych stronach to to miejsce jest wprost idealne. Nasza strona jest odwiedzana przez tysiące użytkowników, beneficjentów, którzy w łatwy sposób chcą uzyskać wyczerpującą informację na temat instytucji które się prezentują na naszych stronach. Ogromna ilość wyświetleń strony www.rankingfundacji.org  powoduje że jesteśmy w stanie dotrzeć z państwa reklamą do szerokiego grona naszych użytkowników. 
Baner reklamowy jest jedną z form reklamy produktów i usług na stronie www.rankingfundacji.org. Do państwa dyspozycji jest kilka form banerów, które mogą być wykorzystane w Państwa kampaniach reklamowo-promocyjnych prowadzonych na naszych stronach internetowych.  W przypadku zainteresowania formą dodatkowej płatnej reklamy zapraszamy o kontakt na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Jednocześnie zwracamy się z prośbą o umieszczenie na Państwa stronie Internetowej linku zwrotnego, co wpłynie na zwiększenie na oglądalności Państwa strony internetowej. 
 

Proszę umieścić jeden z poniższych kodów na dowolnej podstronie Państwa strony internetowej.

<a href="http://rankingfundacji.org" target="_blank" title="Katalog oraz Ranking Fundacji">Ranking Fundacji i Stowarzyszeń</a>

lub wersję ze znakiem graficznym: Katalog oraz Ranking Fundacji 

<a href="http://rankingfundacji.org" title="Katalog oraz Ranking Fundacji i Stowarzyszeń" target="_blank">
<img src="http://rankingfundacji.org/images/rflogo.png" width="140" height="73" border="0" alt="Katalog oraz Ranking Fundacji i Stowarzyszeń" /></a>

Przekaż 1,5% z należnego podatku za 2023r. Wspieramy leczenie dzieci z chorobą nowotworową.

wpisując
KRS 0000 518 797

i wpisać cel szczegółowy
"POMOC DZIECIOM"

 Można skorzystać z dedykowanych programów komputerowych do rozliczenia podatku za 2023r  (PIT 28, PIT 36, PIT 36L, PIT 37, PIT 38) dostępnych po kliknięciu poniższych przycisków.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

Program e-pity Copyright 2020-2022 e-file sp. z o.o. sp. k.

Rozliczenie PIT z PITax.pl

Rozliczenie PIT z PITax.pl

 

Dostęp do najprostszego rozliczenia PITów w Polsce uzyskałeś dzięki naszej współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

 

Jest już nowa strona Fundacji Zbieramy Razem

Realizacje strony internetowej sfinansowano ze środków Otrzymanych od NIW-CRSO w ramach projektu „Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO”, zadanie pod tytułem: Internetowa strona fundacji – cyberbezpieczeństwo.